Nasz zespół

Wanda Piotrowska

Wanda Piotrowska

Właściciel biura Koral od 1999 roku, licencja zawodowa 2781

Moja wiedza i doświadczenie zawodowe pozwala zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom usług, doradztwo i bezpieczeństwo transakcji. Uczestniczka licznych szkoleń branżowych, uhonorowana wieloma dyplomami i nagrodami branżowymi w nieruchomościach. Z każdym klientem porozmawiam, chętnie napiję się kawy, poznam potrzeby i wymagania, a następnie postaram się je spełnić. Jestem wulkanem energii i pozytywnego nastawienia. Ciągle dążę do perfekcji.

Marek Piotrowski

Marek Piotrowski

Specjalista do spraw nieruchomości

Na stałe pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmuję się od 2003 roku w rodzinnym biurze Koral. Doświadczenie jak i współpraca z wieloma biurami nieruchomości spowodowała solidne podstawy do rzetelnej pracy zgodnie z prawem i etyką zawodową.

Bogdan Dubas

Bogdan Dubas

Pośrednik licencja zawodowa 7111

Zajmuję się pośrednictwem nieruchomościami od 2006 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy i znajomości rynku, proponuję Państwu skorzystania z moich usług przy sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmu mieszkań, działek, nieruchomości komercyjnych. Zapewniam kompleksową i rzetelną obsługę.

Marcin Piotrowski

Marcin Piotrowski

Pośrednik licencja zawodowa 12081

Do swojej pracy podchodzę profesjonalnie, pomagam w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Nieruchomościami zajmuję się od 2005 roku. Ukończyłem studia w tym kierunku. Posiadam szerokie doświadczenie i oferuję rzetelną pomoc. Dodatkowo zajmuję się reklamą i organizacją imprez masowych.

Dorota Małek

Dorota Małek

Pośrednik licencja zawodowa 16740

Najważniejsze dla mnie jest dokładne zrozumienie i spełnienie potrzeb klienta. Moim dodatkowym atutem jest komunikatywność, otwartość i kreatywność. Jestem osobą ambitną i sumienną, zawsze szybko realizuję powierzone mi cele. Chętnie pomogę przy kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości każdego rodzaju. Mówię po angielsku. I speak English!